Spektaklet e fundjavës në TCH/ “Hell’s Kitchen”, “Aventurieret”, “Shiko kush luan”,  “E Diell” dhe Portokalli

09/10/2020 20:17

Sonte në orën 21 është në transmetim nata e dytë e Hell’s Kitchen.

Kuzhina e djallit të shef Renatos ka sërish surpriza dhe shumë grinte si nga konkurrentët ashtu edhe nga vetë shef Renato që kërkon të nxjerrë më të mirën. Ai nuk fal kur bëhet fjalë për përsosmërinë në kuzhinë.

Aventurieret në sezonin e parë tërhoqën shumë vëmendjen por edhe debate. Në sezonin e parë personazhet e aventurierëve u bënë shumë të famshëm dhe shumë të njohur

Ata do të rikthehen sonte në orën 23 në Top Channel me pjesën e parë të sezonit të ti

Të shtunën në mbrëmje është nata e spektaklit me shiko kush luan. Luana Vjollca dhe dy kapitenët e saj kanë zgjedhur të ftuarit e rinj që të garojnë mes tyre. Shiko kush luan premton një natë plot argëtim, humor dhe muzikë

E Diella spektakli I top Channel është bërë sinonim I ditës së fundit të javës. Autorët kanë menduar shumë rubrika të cilat që nga nisja e sezonit të ri kanë sjellë debate dhe shumë argëtim

Dhe fundjava merr vërtetë kuptim kur mbyllet me spektaklin portokalli. Aktorët e humorit I ndoqët javën e kaluar me shumë role të reja dhe personazhet tashmë të njohur.

Top Channel