Publikon “Juliet”, Ardian Bujupi të shtunën ekskluzivisht në “Shiko kush LUAN”

09/10/2020 16:12

Pas hitit “Panorama” dhe këngës “Të dua”, Ardian Bujupi ka publikuar këtë të premte një tjetër projekt që pritet të jetë po aq i suksesshëm.

“Juliet” është titulli i këngës së re me videoklip i 29 vjeçarit.

Pas publikimit të saj, këngëtari kosovar do të udhëtojë nga Gjermania për të qenë pjesë e “Shiko kush LUAN”.

Daljet publike të Ardian Bujupit kanë qenë të kufizuara, por të shtunën e ardhshme më datë 17 Tetor ai do jetë ekskluzivisht në programin argëtues nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës.

“Cika Cika” dhe “Andiamo” janë dy nga hitet që i dhuruan Ardian Bujupit jo vetëm famë ndërkombëtare por edhe miliona klikime në Youtube.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel