FOTO/ Asambleja e PS-ë, burrat e gratë të veshur me kostume, Veliaj ndryshe, me xhaketë xhinse dhe…

09/10/2020 18:21

Pak më parë u zhvillua mbledhja e Asamblesë së Partisë Socialiste, në amfiteatrin e “Liqenit Artificial”.

Në atë takim Rama foli për punët që janë bërë gjatë shtatë viteve të qeverisjes së tij, e shpalosi planin që do të hartojë nëse do të vijojë të qëndroj në pushtet. Ndërkaq, anëtarët kryesorë të partisë, spikatën me veshjet e tyre. Deputetët e ministrat, nuk iu ndanë kostumit klasik e kravatës.

Ndërsa edhe gratë deputete u paraqitën me kostume. Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për kryebashkiakun Erjon Veliaj, i cili ishte veshur mjaft sportiv, me një xhaketë xhins e bluze të zezë të thjeshtë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel