Nuk njihet me pamjen e re! Modelja e famshme na kthen pas në vitet… (FOTO)

07/10/2020 17:04

Modelja e famshme, Bella Hadid, ka ndryshuar tërësisht look. Ajo i është përshtatur më shumë sezonit të vjeshtës.

Bella është fotografuar ditën e djeshme duke dalë nga një sallon bukurie dhe të gjithë e vunë menjëherë re ndryshimin drastik në pamje.

Bella ka hequr dorë nga flokët e zinj, duke i lyer në një ngjyrë karameli. Por ne vend që ta bënte një ngjyrë të gjithë flokun, ajo e kishte përzier karamelin me një ton çokollate të zezë.

Look-u i ri i modeles ju ka kujtuar të gjithëve fillimet e viteve 2000 dhe duket se ky do të jetë trendi i këtij viti.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel