Drama mes Natalias, Neymarit dhe Malumas vazhon ende.

Këngëtari 26-vjeçar, Maluma, së fundmi ka publikuar këngën me titull “Hawaii”, për të cilën të gjithë janë të bindur se është një dedikim për ish-të dashurën e tij, Natalian.

Ndërsa së fundmi Neymar ka ironizuar Maluman, duke kënduar  gjatë një goli këngën e tij.

Sipas spekulimeve, është Natalia që thuhet se e ka tradhtuar këngëtarin me Naymarin, por deri më tani nuk ka asgjë konkrete.

Pas publikimit, Maluma mbylli llogarinë e tij në Instagram. Maluma dhe Neymar kanë qenë miq,  por nuk dihet nëse miqësia mes tyre vazhdon.

Natalia tha se  ndarja ishte paqësore dhe se ajo e do shumë Maluman, por duhet të marrin kohë për veten dhe karrierat e tyre, në mënyrë që ata të vazhdojnë të rriten artistikisht.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel