FOTO/ Pas martesës, Elettra Lamborghini pushime luksoze në Qipro

06/10/2020 20:24

Sensuale dhe shpërthyese, Elettra Lamborghini, pas martesë ka shkuar me pushime në Qipro me bashkëshortin e saj Afrojack.

Me bikini me printe leopardi, Elettra poston foto mbi supet e bashkëshortit. Ata shijojnë diellin dhe detin, duke pritur të kthehen në Milano, ku çifti bleu një shtëpi.

Ndërkohë, fotot nga plazhi nuk duhen humbur …

FOTO GALERI
1/5

Top Channel