Këngëtarja shqiptare i ka çmendur të gjithë me fotot e reja të bëra së fundmi.

Në një fotosesion bardh e zi ajo shfaqet shumë sensuale dhe provokuese ku bien shumë  në sy të pasmet e saj.

Ronela njihet për zërin e saj karakteristik dhe për videoklipet e veçanta, ku nuk lë pa vënë në dukje edhe format e saj.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel