“Më jep pak ujë”/ Tea vendos në siklet Armandin, kërkon ujë për të mbledhur veten…

05/10/2020 19:30

“Më jep pak ujë”, kështu tha Armandi para takimit 4-minutësh të improvizuar në studio.

Armandi ishte i përzgjedhuri i Teas, i cili tha se me të ka krijuar një miqësi nga jashtë emisionit. Ai u shpreh jo pak i ndrojtur në takim. Tha se deri më tani ka krijuar pëlqime për tre nga vajzat, por më së shumti ndihet mirë me Tean.

Tregoi momentin kur i kanë rënë flokët, të cilën e cilësoi “tullën e parë”. Në këtë mënyrë Armando shpëtoi nga eliminimi, pasi sot u paralajmërua një largim nga “PërPuthen” dhe prurje të reja.

Top Channel