COVID-i në Maqedoninë e Veriut/ 83 raste të reja dhe 4 viktima

05/10/2020 18:24
Foto ilustruese

83 raste të reja të infektuarish me COVID-19 dhe kanë ndërruar jetë 4 persona.

Totali i rasteve pozitive, që prej fillimit të pandemisë është rritur në18 873 kurse numri i përgjithshëm i vdekjeve ka shkuar në 760

Top Channel