Si quhet partneri i Anxhela Peristerit? Këngëtarja pranon lidhjen shumëvjeçare në “Shiko Kush LUAN”

04/10/2020 17:33

Mbrëmjen e së shtunës e gjithë vëmendja është tek “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Një ndër sfidat më të preferuara është edhe “Ndaje ose pije” ku shpesh herë personazhet vendosin të zbulojnë të vërtetat e tyre, por disa u shpëtojnë pyetjeve pikante, si Anxhela Peristeri.

Megjithëse nuk mohoi lidhjen shumëvjeçare, këngëtarja vendosi të pijë pijen e shpifur dhe të mos tregonte emrin e personit që i ka rrëmbyer zemrën.

Top Channel