“Vajzat e mira nuk kanë fat”, kjo temë u diskutua gjerësisht në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.

Një ndër të ftuarit ishte dhe aktori i humorit Rezart Veleshnja. Ai argumentoi në studio se gjatë jetës së tij ka bërë zgjedhje të gabuara sa i përket partneres. Por tha se edhe pse njerëzit i thoshin që nuk bënte për të, ai ndihej mirë dhe e donte.

Më pas ai përqafoi moderatoren Alesia Bami, e teksa Edi Manushi e pyeti nëse do Rezi zgjedh çiltërsinë e saj, aktori u përgjigj: “absolutisht po”.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

Top Channel