Cili ishte mashkulli VIP që e ngacmon Diona Fonën? Këngëtarja na zbulon të reja në “Shiko Kush LUAN”

04/10/2020 17:42

Diona Fona ka qenë një nga të ftuarat puntatën e dytë të spektalit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Sfidës “Ndaje ose pije” nuk mundi t’i shpëtonte as Diona. E cila më herët është shprehur se një artist shqiptar emri i të cilit fillonte me shkronjën “A” e ka ngacmuar dhe për të mësuar se cili ishte ai, Diona u pyet gjatë sfidës.

Këngëtarja nuk pranoi të tregojë emrin e artistit shqiptar me “A” por na zbuloi se mund të tregonte një emër tjetër mashkulli VIP që e ngacmon. Si përfundim sapo do e tregon emrin, e mendoi dhe tha se do pijë pijen e shpifur sepse nuk donte t’i cënonte privatësinë.

Top Channel