Një bombol gazi ka shpërthyer rreth orës 08:50, në rrugën “Idriz Dollaku”, në Tiranë në oborrin e baneses private të shtetasit N.H.

Mësohet se nga ngjarja ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel