Don Xhoni ishte një ndër të ftuarit në puntatën e dytë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Përveçse përcjellin shumë argëtim lojërat me të ftuarit na tregojnë edhe disa të vërteta “thumbuese”, siç është sfida e “Painball”.

Këtë herë në “vështirësi” u vendos reperi i njohur, Don Xhoni. Para se të merrte “armën” e “Paintball”, reperi tregoi se me asnjë nga personazhet në fjalë nuk ka asnjë konflikt personal.

Një ndër pyetjet gjatë sfidës ishte se cilës nga vajzave artiste në tabelë do i refuzonte një bashkëpunim dhe si duket reperja shqiptare që Don-i e pëlqen më pak se vajzat e tjera është Rina Balaj.

Top Channel