Një 54 vjeçar është gjetur pa shenja jete, i vetëvarur në Selitë të Vogël. Sipas njoftimit të policisë bëhet fjalë për shtetasin me iniciale V.L 54 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel