“Dua të m’i mbushësh ditët me aromë dashurie”/ Surprizë nga Gjermania për Fjorelën, djali bën…

02/10/2020 18:47

Largimi në Gjermani për disa ditë, bëri që Mevlani të reflektonte mbi disa gjëra që lidhen me pjesëmarrjen e “PërPuthen”.

Një arush i madh i kuq, trëndafila dhe një letër me nuanca dashurie ishte supriza e tij për Fjorelën. Ai i kërkoi falje asaj për mënyrën se si është sjellë me të në takimin e tyre të parë dhe për këtë i kërkoi një takim të radhës.

Ndërsa Fjorela u shpreh tepër e emocionuar dhe duke u dridhur i dhuroi një përqafim të ngrohtë djalit nga Kavaja.

Top Channel