Aksident në bulevardin “Bajram Curri”, shoferi përplas këmbësorin 65-vjeçar

02/10/2020 11:47
Ilustrim

Një aksident është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm (2 tetor), ku një automjet ka aksidentuar këmbësorin, një 65-vjeçar.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Bajram Curri”, ndërsa 65-vje♪5ari ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.10.2020, rreth orës 10:50, në bulevardin “Bajram Curri”, mjeti me drejtues I.D., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P.N., 65 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Mjeti dhe drejtuesi i tij ndodhet në vëndngjarje.


Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel