Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ishte përgatitur që më datë 25 të këtij muaji, të publikonte projektin e saj të parë muzikor për tregun ndërsa na ka mahnitur me veshjen e saj.

Ndërkohë, Anxhelina po gjendet pranë fansave përmes rrjeteve sociale, duke ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Vetëm një çantë e saj e markës “Hermes”  me lëkurë gladiatori, kap shifrën e 23 mijë e 500 eurove.

Ndërkohë, në po të njëjtën paraqitje që ajo e ndau me ndjekësit e saj në Instagram, Anxhelina ka shpenzuar 1,350 euro për bluzën, 29,95 euro për pantallonat dhe 995 euro për sandalet  shifra këto që janë bërë të ditura nga faqja “What They Wearin”.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel