Për Georgina-n vera është tepër “e gjatë”, bikinit e veshura marrin vëmendjen e të gjithëve

30/09/2020 21:58

Për partneren e Cristiano-s, modelen e njohur Georgina Rodriguez duket se vera ende nuk ka përfunduar.

Rodriguez është shfaqur këtë mëngjes e veshur me bikini e duke shijuar rrezet e diellit në jahtin e tyre luksoz.

26-vjeçarja ka qenë tepër aktive këtë sezon vere, ku ka mbajtur të përditësuar 21.2 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”. Ajo gjatë muajve të verës është shfaqur e lumtur dhe e dashuruar në krahët e pesë herë fituesit të Topit të Artë, teksa shijonin pushimet në fshatin piktoresk Protofino të Italisë dhe brigjet ekzotike të Santropez në Francë.

Sa u përket fotove të publikuara nga bukuroshja, nuk ka shumë vend për koment, pasi ajo shfaqet gjithmonë në super formë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel