Modelja shtatzënë me urgjencë në spital, zbulon gjendjen e saj dhe të foshnjes (FOTO)

29/09/2020 17:08

Modelja e njohur Chrissy Teigen, është shtruar në spital pas komplikacioneve të krijuara në muajin e është të shtatzënisë

Por me anë të një njoftimi, Teigen i ka qetësuar fansat duke thënë se ajo dhe foshnja janë mirë. Modelja është në pritje të fëmijës së saj të tretë me këngëtarin e famshëm, John Legend.

Ajo u shtrua në një spital të Los Angeles-it të dielën, për shkak se kishte gjakderdhje. Në lidhje me gjendjen e saj shëndetësore, modelja 34-vjeçare foli në rrjete sociale, ku shtoi se po përgatitej të bënte transfuzion gjaku.

“Me të vërtetë tingëllon më dramatike sesa është, shkroi modelja.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel