Kush tha që vera ka mbaruar?! Bjellorusët nuk i rezistojnë dot gjirit të Vlorës! (FOTO)

29/09/2020 11:34

Kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës dhe temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm, të shoqëruara me shira dhe mot të vranët.

Por mesa duket ndryshimi i kushteve klimaterike nuk përbën aspak problem për bjellorusët, të cilët janë fotografuar duke u larë në gjirin e Vlorës.

Të veshur me bikini, tre bjellorusët shihen teksa hyjnë për tu larë në ujërat e ftohta të Vlorës.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni fotogalerinë e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/4

Top Channel