Gjimshiti baba për herë të parë! Zgjedh emrin e djalit, që solli në jetë me modelen serbe

29/09/2020 19:59

Berat Gjimshiti është bërë baba për herë të parë.

Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me futbollistin e Kombëtares shqiptare.

E duket se për emrin, çifti nuk është menduar shumë, nisur nga kanë rrënjët e tyre, Shqipëri dhe Serbi.

Berati dhe Alisa preferuan një emër anglez si Lion (luan, shqip) për fëmijën e tyre të parë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel