Edhe VIP-at shpesh herë bëhen pjesë e ‘incidenteve’ për shkak të veshjeve që ata mbajnë.

Që nga këputja e një kopse apo grisja e pantallonave ose ndodh që të ngrihet papritur fustani nga era.

Për personazhet e njohur momente të tilla janë më të sikletshme, pasi ndodhin para kamerave dhe menjëherë bëhen virale.

Ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel