Nicole Poturalski u bë e famshme në botë për lidhjen e saj të pretenduar me Brad Pitt.

Bukuroshja 27-vjeçare në fakt është ende e martuar me burrin e saj 68-vjeçar Roland Mary me të cilin ka një djalë, por ata duket se kanë një martesë të hapur.

“Brad Pitt u takua me Nicole vitin e kaluar në restorantin Borchardt në pronësi të burrit të saj Roland. Aktori ka ardhur në restorant prej vitesh dhe e njeh Roland për një kohë të gjatë. Nicole i dha numrin e saj të telefonit sapo u takuan dhe këtu filluan shkëndijat midis atyre ”, tha një mik i Nicole.

Askush nga aktorët kryesorë nuk e ka komentuar ndonjëherë publikisht këtë çështje, por fakti është se Nicole, e cila u bë një yll, përfitoi më shumë.

Kështu që fotografët ishin të lumtur që e fotografuan atë në premierën e “Jim Button and the Wild 13” në Berlin, dhe ajo arriti në tapetin e kuq në një kombinim të rastësishëm të pantallonave të zeza dhe një xhakete lëkure, ndërsa ajo lidhi një shall ngjyrë kafe rreth qafës së saj.

Gjithashtu, bukuroshja nuk ka vënë grim, dhe është e mahnitshme se sa e ngjashme është me kolegen e saj shumë më të njohur Irina Shay

FOTO GALERI
1/5

Top Channel