E bukur dhe super seksi, Elsa Hosk, modelja suedeze, pjesë e “Victoria’s Secret” njoftoi në rrjetet sociale se po pret fëmijën e saj të parë me sipërmarrësin britanik Tom Daly.

Topmodelja pozoi duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur, por duke mos hequr dorë nga të dukurit super seksi.

“Unë e kam mbajtur sekret këtë engjëll në barkun tim për një kohë … Ndihem e ngazëllyer dhe me fat që kam një fëmijë dhe filloj kapitullin tjetër të jetës sime me njeriun e ëndrrave të mia”, shkroi ajo.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel