Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare.

Mirëpo, edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze.

Së fundmi, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renee, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës.

“Renée ime e bukur”, ka shkruar ajo poshtë fotos.

 

Top Channel