Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Me çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo i ka “tërbuar” ndjekësit e saj të shumtë me pozat e publikuara në “Instagram”. Oriola shfaqet e veshur me një kostum në mes të rrugës, ku në plan të parë ka vendosur të pasmet bombastike.

Prej disa ditë modelja seksi po shijon pushimet në Dubai. Duket se Orila ka gjetur sërish pak kohë për veten dhe nuk nguron të ndajë momente të ndryshme me 468 mijë ndjekësit e saj.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel