Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula pëlqehet shumë nga të gjithë e kryesisht nga fansat vajza të cilat nuk adhurojnë vetëm këngët e tij por edhe fizikun.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka ndarë një foto që ka marrë vëmendje të madhe. Reperi është parë në një palestër i veshur me një bluzë dhe pantallona të zeza, ndërsa në sy binin muskujt e tij.

Kujtojmë se para tre muajsh në bashkëpunim me Capital T, ai solli në treg këngën “DMP”.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel