Noizy

Reperi  i njohur, Noizy  ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e tij të 34-t.

Ditëlindja e tij është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku familjarë, kolegë dhe fansa kanë uruar reperin. Pjesa më e madhe e tyre që shpërndanë fotografinë e Noizyt me mbishkrime, e paraqisnin reperin me makina luksoze e të rrethuar me para.

Noizy po bën bujë në industrinë muzikore shqiptare, ndërsa po korr sukses edhe në vende të tjera si Zvicra apo Gjermania në bashkëpunime me artistë të huaja.

Kujtojmë se  “Party Turn Up” është projekti i tij i fundit, që u pëlqye në masë të madhe nga fansat e tij.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel