Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Brazil.

Në një video të bërë virale nga mediat, shfaqet një burrë duke debatuar me një grua, e gjatë debatit shihet se ai ia zbërthen reçipetat. Mediat e huaja shkruajnë, se një grup vajzash ishin duke bërë ‘twerk’ dhe qeshin teksa qëndronin në sendilën e pasme të një makine tip ‘kabriolet’.

Kjo skenë siç duket, nuk i ka pëlqyer një burri i cili ishte duke darkuar në një restorant aty pranë, e në formë proteste derdh një shishe me ujë mbi vajzat. Nga ky skenar ka lindur dhe zënka, që më pas degjeneroi në zhveshjen e pjesës së sipërme të gruas nga burri, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/15

Top Channel