Fifi

Këngëtarja Fifi i ka habitur të gjithë me fotot e fundit.

Së fundi, Fifi publikoi disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, të kombinuar me korse e këpucë të zeza. Ajo kishte lëshuar flokët, ndërsa dukej për mrekulli me këtë paraqitje dhe mori komente pozitive të shumta nga ndjekësit.

Fifi ka folur disa herë publikisht lidhur me peshën, pasi kishte pranuar edhe disa kritika, por ka thënë se ajo e ka dashur trupin e saj edhe kur kishte më shumë kile edhe tani që ka më pak.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel