Nga modelet shqiptare të famshme në Amerikë, Emina Çunmulaj zgjedh më të mirën dhe atë më pak të mirën!

26/09/2020 23:58

Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Emina Çunmulaj ka qenë e ftuar për herë të parë këtë mbrëmje në “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën, në premierën e sezonit të katërt.

Sfidës “Ndaje ose Haje” nuk i shpëtoi dot as modelja e njohur; por si gjithmonë e sinqertë dhe pa dorashka Emina iu përgjigj plot sportivitet pyetjes pikante.

Emina u vendos para një vendimi mjaft të sikletshëm ku duhet të rendiste modelet shqiptare nga më e mira tek më pak e mira: Tika Camaj, Angela Martini, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi; ku dy vajzat e fundit i kishte përballë.

Renditja e Eminës ishte kjo:
E para Xhesika Berberi, në vendin e dytë Angela Martini, e treta Adrola Dushi dhe në fund modelja shqiptare me famë ndërkombëtare; Tika Camaj.

Epo vetëm Emina mund të përgjigjej me kaq sportivitet dhe sinqeritet, por a ka ndonje mosmarrëveshje me Tikën nuk dimë të them

Top Channel