“Zili” për djemtë dhe këshilla për vajzat, Ina rikthehet me fjalë të vyera në “PërPuthen”

25/09/2020 19:21

Ina Kollçaku, është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, për shkak të pjesëmarrjes së saj në emisionin “PërPuthen 1”.

Ina është përshkruar nga publiku, si një vajzë e zgjuar dhe me karakter të fortë. Këto cilësi të karakterit të saj, ajo i transmetoi dhe ditën e sotme, ku u rikthye në “shtëpinë” e saj “PërPuthen 2”. Gjatë fjalës së saj, Ina kaloi në “filtër” këtë sezon të “PërPuthen”.

Tea është e preferuara e Inës, Ana tepër e butë, pasi atë e njeh edhe jashtë ekranit por nuk i pëlqeu hyrja me kërcim sensual, Shqipja disi “vullkanike”, ndërsa Fjorela sipas Inës, duhet të “zhvishet” nga censura. Nuk mungoi edhe një koment për djemtë konkurrentë. Ina “akuzoi” produksionin se sezonin e dytë e ka mbajtur me hatër, pasi kanë pranuar djem shumë më bukuroshë se sa në sezonin e parë.

“Ky sezon ka më shumë bukuroshë seç kanë qenë me ne. E preferuara ime është Tea, publiku ndryshon mendimin çdo javë. Ata që na kërkojnë ne, na kanë masakruar sistematikisht, t’i nuk mund të jesh e pëlqyer nga të gjithë. Fjorela është e censuruar dhe unë me censuruar nuk shkoj fare, nuk e di përse duhet të censurohet. Kur mashkulli të kërkon sa partnerë ke pasur tregoje sa idiot është ai. Vajzat do t’ju kenë idhull shumë shpejt. Uroj që ashtu siç e ke marrë këtë vendim, është guxim i madh që t’i të dalësh në televizion dhe ta bësh këtë gjë, shkoi deri në fund mos u censuro. Problemi që kam me Anën, unë me të njihem. Ana është e butë, të pakën ajo që njoh unë. Mënyra që hyri me kërcimin më duk i gabuar, një njeri që merr vëmendjen, e merr një gjë të tillë edhe pa kërcyer”, u shpreh Ina.

 

Top Channel