Nga Sharon Stone te Rita Ora, VIP-et që dolën pa reçipeta në publik

25/09/2020 16:29

Yjet e showbizz-it janë bërë disa herë objekt diskutimesh për (zh)veshjet e tyre. Edhe pse në shumë raste shfaqen ekstravagante dhe plot sharm, jo pak herë janë përfolur se e kanë tepruar disi.

Më poshtë do gjeni disa foto të sjella nga BrightSide, të daljeve të tyre pa reçipeta.

Nga Rita Ora, Rihanna, Kim Kardashian e deri te J Lopez… shihni fotot:

FOTO GALERI
2/18

Top Channel