Ata njihen si dy balerinat që “thyen” rregullin e artë për të formuar një dyshe bionde-brune në emisionin më të ndjekur investigativ, “Fiks Fare”.

”. E kemi fjalën për dy balerinat profesioniste të “Fiksit” Ora Hodo dhe Regisa Koxhaj, të cilat këtë të premte ishin të ftuara në studion e emisionit “Ftesë në 5”.

Të bukura por jo vetëm, balerinat iu përgjigjën pozitivisht sfidës së Bietës në armën e tyre më të fortë, kërcimin.

Se si do të kërcenin dy bukuroshet teksa do të ishin duke bërë punët e shtëpisë, ju ftojmë më mirë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel