Epike/ U dënua dhe u gjobit për posedim të lëndëve narkotike, i riu bën arratisjen spektakolare nga salla e gjyqit (VIDEO)

25/09/2020 22:37

Një i ri në SHBA, ka bërë një arratisje spektakolare nga salla e gjyqit.

Nickolaus Garrison, 33 vjeç, ishte arrestuar për posedim të lëndëve narkotike dhe ishte në pritje të dënimit në një gjykatë të Ohio-s. Ai u dënua nga Gjykata e Highland County, me një vit burg dhe me një gjobë prej 2,500 dollarësh.

Sapo dëgjoi masën e dënimit, i riu u arratis nga salla e gjyqit dhe menjëherë nga pas iu vunë disa oficerë policie…

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Top Channel