Aktorët e portokallisë në kazino

Spektakli më i dashur i humorit Portokalli rikthehet më 4 tetor në ekranin e Top Channel.

Aktorët e portokalli e kanë bërë lajmërimin e rikthimit të tyre me shumë humor.

Të gjithë bashkë të mbledhur në një kazino, ata kanë çuar atje personazhet e tyre në skenë, Edi Ramën, Lulzim Bashën dhe Sali Berishën në shoqërinë e Kapo Kapllanit dhe Melamin Beratit.

Shefi i sallës është Salsano Rrapi ndërsa Eneida Tarifa është krupierja.

Shikoni spotin duke klikuar këtu:

 

Portokalli nga data 4 tetor në ekranin e Top Channel!

Portokalli nga data 4 tetor në ekranin e Top Channel!

Publiée par Portokalli sur Vendredi 25 septembre 2020

FOTO GALERI
1/13
Eneida Tarifa, krupierja

Top Channel