Foto ilustruese

Në vend janë ndjerë sërish lëkundje tërmeti.

Të dhënat paraprake tregojnë se magnituda ishte 3.5 me epiqendër në Lushnje.

Thellësia e lëkundjeve raportohet në 10 km dhe ora kur janë regjistruar lëkundjet ka qenë 17:34.

Kujtojmë se prej disa ditësh tashmë në vend janë ndjerë lëkundje të tokës.

Top Channel