“I thashë PO”/ Mark Frroku propozon Rudina Dembacajn për martesë

24/09/2020 12:11

Ish-deputeti Mark Frroku ka propozuar për martesë partneren e tij, moderatoren Rudina Dembacaj, lajm ky i bërë me dije nga vetë kjo e fundit.

Ditën e sotme, Dembacaj publikoi në Instagram disa fotografi nga Kapadokia, Turqi duke lënë kështu të kuptohet se gjatë pushimeve, Frroku i ka kërkuar që ajo të bëhet bashkëshortja e tij.

“I kishe menduar të gjitha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të më bëje kaq të lumtur sërish…
As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Faleminderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë. P.S. I thashë PO!”

Ju kujtojmë se në janar të këtij viti, Rudina Dembacaj konfirmoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, nëpërmjet një postimi në Instagram, ndonëse thashethemet për lidhjen kishin nisur më herët.

Top Channel