Gjyshja më seksi në botë feston 50-vjetorin, mahnit me format e saj për ditëlindje (FOTO)

24/09/2020 09:57

Gjyshja më seksi në botë ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që thonë se ajo duket sa gjysma e moshës që ka.

Gina Stewart, nga Gold Coast në Australi, festoi 50-vjetorin me familjen e saj në një vendpushim luksoz me pesë yje.

“Po qëndroj në një vilë të bukur plazhi në Queensland,” tha ajo për mediat.

“Jam e rrethuar nga familja ime. Po më bëjnë të ndihem mirë dhe po shijoj motin e ngrohtë”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel