Pandemia duket se nuk ka prekur “Big Brother-in” në Greqi, e cila ende po vijon të transmetohet atje.

Si në çdo program të këtij formati, dashuria dhe të papriturat transmetohen me doza të larta. E tillë mund të quhet dhe veprimi që banori Panagiotis Varouxis i ka bërë banores të cilën pëlqen Christina Orfanidou. Në episodin më të fundit, kamerat kanë fiksuar momentin teksa ai i zbërthen reçipetat bukuroshes.

Të dy ishin të ulur në pjesën e jashtme të shtëpisë dhe po bisedonin, por në një moment Panagiotis u tregua mjaft “dinak”. Gjatë bisedës ai i vuri dorën pas shpine Christinas dhe nisi t’i zbërthente të brendshmet. Pas incidentit, Christina nxitoi me shpejtësi në tualet.

Shqetësimi i saj u duk dukshëm, madje i kërkoi djalit që një veprim të tillë të mos e përsëris më në sytë e publikut.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel