Gjyshja “më seksi në botë” feston me stil 50-vjetorin në rezortin luksoz

23/09/2020 20:34

Australiania Gina Stewart, e vetëshpallur “gjyshja më seksi në botë” ka postuar pamje nga festa e 50-vjetorit të saj, të shoqëruara me komentet e fansave që i thonë se duket sa gjysma e moshës.

Ajo tha për ‘Daily Star’: “Po qëndroj në vilën e hotelit me pesë yje Sheraton Grand Resort Hotel në Queensland, Australia. Jam e rrethuar nga familja duke shijuar motin e ngrohtë”.

Gina shfaqte për fansat e saj dhe tullumbacet me numër ’50’ së bashku me tortën e ditëlindjes.

Gina u bë e famshme në 2018 kur arriti në finalet e konkursit australian të bukurisë Maxim, ku u rendit e dyta megjithse konkuronte me 18 vjeçare.

Ajo është tashmë gjyshe pasi ka një nip një-vjeçar, prandaj dhe fansat e quajnë “gjyshja më seksi në botë”.

Në fillim të vitit Gina u tërbua kur videot e saj u hoqën nga rrjeti kinez Tik-Tok pasi kishin shumë lakuriqësi.

Në videot e saj dominon gjoksi thuajse i zhveshur, i cili përdoret so aksesort në aktivitete të ndryshme si kositja e barit apo bërja e punëve të shtëpisë.

Gina ka akuzuar gjithashtu rrjetin Instagram se kërcënon lirinë e fjalës pasi i ka hequr fotot nga llogaria.

FOTO GALERI
1/7
Gina shfaqte për fansat e saj dhe tullumbacet me numër '50' së bashku me tortën e ditëlindjes

Top Channel