“PërPuthen”/ Shqipja “thyen” rregullat, ja çfarë vendosi në pjesën e fundit të emisionit

22/09/2020 19:45

Shqipja është përshkruar nga opinionisti i emisionit “PërPuthen”, Arian Konomi, si një vajzë me temperament “vullkanik”.

Teksa puntata e kësaj të marte iu kushtua takimit të saj dhe Mevlanit, në fund të emisionit, Shqipes ju kërkua nga moderatorja Bora Zemani, të tregonte emrin e djalit që do të dilte në një takim javën e ardhshme.

Shqipja hezitoi duke thënë se ka nevojë për pushim, duke mos preferuar të tregonte asnjë emër.

Kjo kërkesë e saj nuk u miratua nga Bora, e cila i kërkoi që brenda kësaj jave të tregojë emrin e të përzgjedhurit. Vendim ky që u pohua pozitivisht nga bukuroshja.

Top Channel