Jennifer Lopez është shfaqur shumë sensuale dhe provokuese me Maluman në klipin e ri “Pa Ti”

Këngëtarja 51-vjeçare shfaqet në skena mjaft provokuese me këngëtarin kolumbian 26 vjeçar, Maluma, ku në hapjen e klipit, ylli i “World Of Dance” mbështetet tek ai.

Lopez dhe Maluma, të cilët kanë 25 vite diferencë mes tyre, aktrojnë duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin. Të duken shumë tërheqës me dhjetëra veshjet me të cilat kanë përdoru në klip.

Përveç klipit, filmi “Marry Me”, ku Jennifer është në rol kryesor së bashku me Maluma, do të prezantohet para publikut më 12 shkurt të vitit 2021. 

 

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel