Nuk është hera e parë që yjet e showbizzit bëjnë xing me njëra-tjetrën, por kësaj radhe nuk pritej nga dy yjet e muzikës shqiptare Elvana Gjata dhe Tayna.

Të dyja janë shfaqur me bikini të njëjta ndërsa po shijojnë akoma pushimet edhe pse jemi në vjeshtë. Këngëtaret janë shfaqur në vende të ndryshme, por me rrobabanjo të njëjta në ngjyrë  bardhë e zi.

Ato kanë zgjedhur rrobabanjo nga marka e famshme Channel që kushtojnë jo pak por 708 euro.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel