Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, u komentua arrestimi i bujshëm i këngëtares Fjolla Morina.

Njëri nga të ftuarit ishte dhe ish banori i Big Brother Albania, Anaid Kaloti, i cili e cilësoi si të “çuditshme” faktin se si mund të harrohet një armë në çantë. Anaidi shtoi se në çantë mund të harrosh një “dildo” por jo një pistoletë.

“Besoj që nuk është hera e parë që ndodhin këto, por edhe kjo situata që kam harruar një armë një çantë më duket si është. Sepse i bie sikur të gjithë lëvizim me armë me vete dhe një ditë e kemi harruar në çantë. Mund të kishte harruar një ‘dildo’ në çantë por një pistoletë është e habitshme”,u shpreh Anajdi.

 

Top Channel