Sot yje të Hollywood, po ja si dukeshin këto bukuroshe kur vetëm ëndërronin të bëheshin të famshme

21/09/2020 22:54

Ata kanë yje në Hollywood Walk of Fame, çmime të shumta dhe miliona fansa në të gjithë botën.

Ata kanë imazhe perfekte, veshje të modës së lartë dhe shumë stilistë që i ndihmojnë ata të shkëlqejnë në tapetin e kuq dhe në kopertinat e revistave.

Por nuk ishte gjithmonë kështu.

Ja se si dukeshin bukuroshet e famshme në kohën kur ata vetëm ëndërronin për Hollywood-in.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel