Këngëtarja Nora Istrefi njihet për elegancën e saj dhe rrobat e shtrenjta që preferon të veshi.

Në fotot e fundit një fustan ngjyrë mustardë ka rënë në sy për shkëlqimin dhe përshtatjen me këngëtaren. Ajo preferoi që t’i kombinonte me një palë sandale të zeza.

Nora për këtë veshje ka shpenzuar 2 mijë euro, ku sipas faqes “What They Wearin”, fustani i verdhë i satenit në të cilën shihet Nora është nga kreatorja e famshme botërore, Viviene Westeood që kushton deri në 1300 euro.

Ndërsa sandalet e zeza të firmës Yves Saint Laurent kanë çmimin 995 euro.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel