Gjatë mbrëmjes Beyonce dhe Jay Z janë fotografuar duke shijuar darkën tek një restorant në New York.

Çifti i njohur ndërkombëtar, kishin vendosur kësaj radhe ushqime italiane, teksa pranë tyre shiheshin edhe persona të tjerë.  39-vjeçarja mezi njihej, pasi mbante të veshur një pallto të madhe, kurse në kokë kishte një kapele dhe maskën mbrojtëse të zezë.

Edhe reperi Jay Z ishte veshur në mënyrë të njëjtë, ndërsa po shijonte një gotë verë të kuqe. Çifti i yjeve janë martuar në vitin 2008 dhe kanë tre fëmijë së bashku.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel