A do të pozonte ndonjëherë nudo? Shqiptarja pjesëmarrëse në “Miss Universe” jep përgjigjen e papritur

21/09/2020 18:15

Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj. Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur e është rritur në Itali.

Ajo u bë e njohur për publikun nga pjesëmarrja në “Miss Universe”. Megjithëse e bukur dhe e dedikuar plotësisht pas modelingut, Elsa ka disa parime që për të janë më të shtrenjta sesa paratë. Ajo konfirmoi përpara Bietës e publikut se kurrë nuk do të pozojë nudo, ndërsa shtoi se dëshiron që njerëzit ta duan për vajzën që është, e ta respektojnë për këtë gjë.

 

Bieta: Do të pozoja nudo, edhe tani po të ishte nevoja për të siguruar para për familjen time.

Elsa Aliaj: Nëse do të bëj karrierë do ta bëj për atë që jam, për shpirt e zemër. Nuk do të pozoj asnjëherë nudo, asnjëherë.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel